83AL/40REDKD
50.00
Padlocks
Abus 83/40 Padlock Red
83AL/40REDKD quantity
Add to cart
SKU:
83AL/40REDKD
Categories:
Coloured Padlocks
Padlocks
Rekeyable Padlock
Tags:
abus padlock
padlock
rekeyable padlock
Brand:
Diplomat
Description
Description
Dimensions
a
Body width
40 mm
b
Horizontal Shackle Clearance
22 mm
c
Vertical Shackle Clearance
25 mm
d
Shackle diameter
6.4 mm